22 AĞUSTOS 2019

Uzaktan Eğitim

7171

Uzaktan Eğitim sayesinde hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan programlar dahilinde çalışarak, gün içerisinde aklınıza takılan sorularınızı panel üzerinden danışabileceğiniz özel çalışma sistemidir.

Uzaktan Eğitim Nasıl İşliyor?

Öncelikle Programlar sayfamızdan uzaktan eğitim paketlerinden kendinize uygun olanı belirlemelisiniz. Karar veremezseniz paket belirleme konusunda sitemizde aktif bulunan satış temsilcisinden destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz paketin ödemesini yaptıktan sonra panelden “PT Formu”‘na yönlendirecek. Yönlendirilen sayfada sağlık bilgilerinizi ve hedefinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak, yine aynı sayfadan fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Vereceğiniz cevaplar ve göndereceğiniz fotoğraflar (mevcut fiziksel durumunuz) doğrultusunda programlarınız 48 saat içerisinde hazırlandıktan sonra e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Programlar hakkında aklınıza takılanları panel üzerinden kolayca danışabileceksiniz. Ayrıca haftalık olarak belirli periyotlarla çeşitli makaleler, diyete uygun yemek ve tatlı tarifleri, egzersiz ve motivasyon videoları paylaşılacaktır.

Neden Uzaktan Eğitimi Tercih Etmeliyim?

Daha önce spor geçmişiniz yoksa, gittiğiniz spor salonundaki antrenörlerden beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız uzaktan eğitim tam size göre. Profesyonel destek ve devamlı iletişim halinde olarak uygulanan uzaktan eğitim sisteminde programlar sportif hedefiniz, sosyal yaşantınız, sağlık durumunuz, fiziksel özellikleriniz dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

12 Haftalık antrenman programından örnek sayfayı aşağıda görebilirsiniz.

 

PAYLAŞ
taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel