İLETİŞİM

BİZE YAZIN
Programlar hakkında bize mail gönderebilir ya da iletişim formunu doldurabilirsiniz.
info@shreddedbrothers.com

SIK SORULAN SORULAR

Personal Training Nedir?

“Personal training (PT)” dilimizde daha çok “özel ders” anlamında kullanılmaktadır. İçerik olarak bire bir uzman Fitness Eğitmeni ile yapılan Gym & Cardio derslerini kapsar. Sizin egzersizden beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış ders/derslerdir. Personal Trainer’ın size özel bir program yapabilmesi için; sizin ile ilgili geniş ve doğru birçok bilgiye ihtiyaç duyar. Bu bilgiler ışığında sizin ne yapıp yapamayacağınızı bilerek şu andaki durumunuza uygun en iyi programı hazırlar ve sizinle birlikte uygular. Personal Training’in en önemli özelliklerinden biri de planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır. Fonksiyonel egzersizler birçok kas grubunuzu aynı anda ve doğru çalıştırabilmenizi sağlar. Bu özellik, hedeflerinize ulaşmanızda en önemli silahlarınızdan biri olacaktır.

Personal Trainer Kimdir?
Kişisel antrenör; istedikleri fitness düzeyini elde edebilmeleri için başkalarına koçluk yapan, nitelikli bir kişilerdir.
Neden Personal Trainer ile Çalışmalıyım?
Zaman kazandırır, hedeflerinize ulaşmanız konusunda egzersiz verimini artırır. Hedeflerinize olan konsantrasyonunuzu ve motivasyonunuzu en üst seviyede tutar. Sizi olası yaralanmalardan korur, güvenli egzersiz ortamı sunar. Hareketleri uygularken doğru ve yerinde “feedback” alarak, hareketleri doğru yapmanızı ve tekniğinizi geliştirmenizi sağlar. Egzersiz sırasında aklınıza takılan sorulara anında cevap almanızı sağlar.
Uzaktan Eğitim Nedir?
Uzaktan eğitim antrenman ve beslenme programlarınızın hedeflerinize, güncel durumunuza, imkanlarınıza ve isteklerinize göre, “size özel olarak” hazırlanmasıdır. Programlarınız size özel olarak, A’dan Z’ye hazırlandıktan sonra size sadece onlara uymak kalır. Devamında da sonuç ve gelişim kendiliğiden gelir. Emeklerinizin karşılığını sonuna kadar almış olursunuz.
Uzaktan Eğitim Bana Ne Fayda Sağlar?
Uzaktan eğitim ile size özel olarak hazırladığım programlar antrenmanlarda verdiğiniz emeğin karşılığını en iyi şekilde almanızı, boşa kürek çekmemenizi ve vakit kaybetmemenizi sağlar. Aylarca spora gidip çevrenizden “hiçbir şey değişmemiş” yorumu almak hiç güzel olmasa gerek.
Programlar Nasıl Hazırlanıyor?
Programlar sizinle ilgili ihtiyaç duyacağım tüm bilgileri içeren detaylı analiz dosyama verdiğiniz cevaplardan hareketle hedeflerinize, güncel durumunuza ve imkanlarınıza göre hazırlanıyor.
Programlar Ne Kadar Sürede Hazırlanıyor
Seçtiğiniz paketi satın aldıktan sonra, pt formunu doldurdurmalısınız. Shredded Brothers sizin için 48 saat içerisinde tamamlamış olacak. “Kişiye özel” hazırlık yapıldığı için bu süreye ihtiyaç duyuyoruz.
Satın Aldığım Programı İade Edebilir miyim?
Programı teslim edilen öğrencilerin para iadesi yapılamaz.

SHREDDED BROTHERS

SOSYAL MEDYA

taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel