Shredded Brothers, kelime anlamıyla parçalı(estetik) vücutlu kardeşler anlamına gelmektedir. Almanya’da yaşayan 3 Türk Resul, Recep ve Yahya’nın kendilerine verdikleri takma isimdir.  Almanya Dortmund’da doğan ve orada yaşamlarını sürdüren Shredded Brothers aslen Erzurum‘ludur. Resul 1990 doğumlu, Recep 1992, Yahya ise 1993 doğumludur. Vücut geliştirme ile küçük yaşta tanışmışlar ve 16 yılı aşkın süredir bu sporun içindedirler. Vücut geliştirme sporunu bir yaşam stili haline getirmişler ve bununla da kalmayıp bu sporu meslek edinmişlerdir. Bu süre zarfında kazandıkları deneyim, bilgi ve birikimleri  youtube, facebook ve diğer sosyal medya aracılığıyla takipçilerine aktarmıştırlar. Takipçilerinin doğru bir şekilde beslenme ve antrenman yaparak sağlıklı bir vücuda kavuşmaları için 250’den fazla bilgi verici video yayınlamışlardır ve yayınlamaya devam etmektedirler.  Shredded Brothers kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır ve hergün artan abone sayısıyla Youtube Türkiye’nin en büyük spor kanalı haline gelmiştir.

Almanya’da katıldıkları vücut geliştirme yarışmasında oldukça kısıtlı zamanları olmasına ve yeterince hazırlık yapamamalarına rağmen Resul 2.ci, Recep ise 3.cü olmuştur. Yarışma videosunu buraya tıklayıp izleyebilirsiniz. Bu yarışma onların katıldığı ilk yarışmadır ve devamı gelecektir.

Her zaman ilklere imza atmışlardır. Hayran grubuna verdikleri isim Shredded Family’dir. Takipçilerinin motivasyon kazanması için web sitelerinde “Başarı Hikayesi” bölümü oluşturarak, insanlara bu sporu sevdirmeyi amaçlamışlardır.

Shredded Brothers meslek olarak profesyonel antrenörlük yapmaktadırlar.  Beslenme ve Kişisel Antrenörlük üzerine çeşitli sertifikaları mevcuttur. Daha önce çalıştırdığı öğrencilerin before- after fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında ve web sitemizde bulabilirsiniz. Siz de değişimin bir parçası olmak istiyorsanız programlarımızı inceleyebilir veya iletisim@shreddedbrothers.com adresinden e-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz.

Gelelim en merak edilen kısıma. Vücut geliştirme ile uğraşan kişilerin boy ve kiloları her zaman merak edilmiştir. İşte Shredded Brothers’ın boy ve kilo değerleri;

Resul’un boy ve kilosu : Resul on season 85 kilo, off season 97 kilo vücut ağırlığına ve 181 cm boya sahip.

Resul’u instagram’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Recep’in boy ve kilosu : Recep on season 85 kilo, off season 103-105 kilo vücut ağırlığına ve 178 cm boya sahip.

Recep’i instagram’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yahya’nın boy ve kilosu : Yahya on season 80 kilo, off season 90 kilo vücut ağırlığına ve 180 cm boya sahip.

Yahya’yı instagram’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Shrainz Spor Eğitim Giyim Ticaret Limited Şirketi

SHREDDED BROTHERS

SOSYAL MEDYA

taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel