12 HAFTALIK EVDE ANTRENMAN

  • EVDE KİŞİYE ÖZEL ANTRENMAN PROGRAMI
  • EKİPMANLI ANTRENMAN PROGRAMI
  • EKİPMANSIZ ANTRENMAN PROGRAMI
  • VİDEO DESTEKLİ ANTRENMAN PROGRAMI
  • UPGRADE YOUR HOME WORKOUT
  • KARIN KASI PROGRAMI
  • SUPPLEMENT PROGRAMI
  • KARDİYO PROGRAMI
  • DURUM ANALİZİ
  • SORU-CEVAP
Avantajlı Beslenme Programı 49.95 Kişiye Özel Beslenme
VIP Üyelik 37.90 Hafta içi mesai saatleri içerisinde ekstra soru sorma hakkı
+3 Ay Evde Eğitim 65.99 Toplamda 6 Ay Özel Evde Eğitim
89.95
(9 TAKSİT İMKANI)
SATIN AL

PAKET ÖZELLİKLERİ

KİŞİYE ÖZEL EVDE ANTRENMAN PROGRAMI

Evde antrenman programı yeni formatımızla 12 haftalık kişiye özel günlük yaşam şekliniz ve hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş ve geliştirilmiş antrenman programı. Vücut tipine, yağ oranına ve kişinin isteğine bağlı olarak sadece size özel yazılmaktadır

EVDE UYGULAMA ÖZELLİĞİ

Evde uygulayabileceğiniz her kas gruplarına yönelik özel olarak farklı hareket seçenekleriyle yenilenerek dizayn edilmiştir. 12 haftalık olup kontrollü bir şekilde yol izlenmektedir. Telefon,Tablet ve Bilgisyar destekli olarak kullanılarak her yerde isted

ESNEK SEÇENEKLERLE

Elinizdeki ekipman imkanı ile evinizde isterseniz Dumbell, Resistance Band veya Kendi Vücut ağırlığınız ile yapabileceğiniz hareketler sunulur.

DETAYLI ANTRENMAN PROGRAMI

Kişisel olarak antrenman programınızda ki hareketleri internet üzerinden ve kulaktan duyma bilgilerle yapmak yerine, size özel hazırlanmış geliştirilmiş evde antrenman programını Video Destekli olarak yapabilirsin.

KARDİYO PROGRAMI

Vücudunuza göre en etkili sonucu vermeye bağlı olarak programınıza eklenir.

VİDEO DESTEKLİ ANTRENMAN PROGRAMI

Hareketleri doğru teknikle yapabilmek için video destekli egzersiz programı.

KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Haftada kaç gün antrenman yapmak istiyorsanız isteğe bağlı olarak yazılır.

ETKİLİ KARIN ANTRENMANI

Antrenman sonrası uygulayabileceğiniz ve en etkili sonuç alacağınız karın egzersizi programı.

SUPPLEMENT PROGRAMI

Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.

DURUM ANALİZİ

Sizin sağlığınıza ve amaçladığınız vücut tipine göre en etkili antrenman stilleri sizler için kişiselleştirilmiş olup size özel yazılmaktadır.

SORU – CEVAP

Program süresi boyunca öğrencimizin merak ettiği ve aklına takılan soruların güncel olarak cevaplanması. Normal üyelikte soru hakkı haftada 2 olmak üzere ayda 8 dir, vip de ise haftada 6 soru sorma hakkı olmak üzere ayda 24 adettir.

MOBILE UYUMLU

Mobil olarak veya bilgisayarla uyumlu panel sistemi. Kolay şekilde sorularınızı iletme ve cevaplama.
PAKET TANITIMI

EVİNİZDEKİ EKİPMANA GÖRE ANTRENMAN PROGRAMI

Kişiye özel sadece sana özel olmasını istediğiniz kendi vücut yapınıza yönelik, hayalini kurduğunuz vücudu yakalamanın tam zamanı evde en etkili antrenman programı video içeriğiyle birlikte 12 hafta her yerde uygulayabileceksiniz. Evde antrenman programı yeni formatımızla bütün kitleye yönelik olmadan 12 haftalık kişiye özel olarak tek tek herkesin vücut tipine, yağ oranına, sağlık problemleri ve kişinin isteği üzerine bağlı olarak, en etkili antrenman stilleri sizler için kişiselleştirilmiş olup sadece size özel planlanmaktadır.

HAREKETLERİN VİDEOSU

Kişiye özel antrenman programınızda ki hareketleri internet üzerinden ve kulaktan duyma olarak yapmak yerine size verilen hareketlerinize Video desteğiyle yapacağınız ve sırada ki hareketinizi zaman kaybetmeden kolaylıkla yapabileceğiniz Türkiye’de ilk Kişiye Özel Evde Video Destekli Antrenman Programı!

EKİPMANLI/EKİPMANSIZ

Her kas gruplarına yönelik özel olarak ister ekipmanlı ister ekipmansız farklı hareket seçenekleriyle yenilenerek dizayn edilmiştir. Her yerde istediğiniz zaman kolaylıkla uygulayabilirsin! Her ay geliştirilebilir ve değiştirilebilir olup ileri seviyede bir üst programınız yazılacaktır! Salon da spor yapma imkanınız yoksa kişiye özel ister ekipmanlı ister ekipmansız hareketlerle programınız dizayn edilir. Elinizdeki imkanlar doğrultusunda seçeceğiniz seçeneklerden olanları işaretleyerek Dumbbell, Resistance Band vb gibi fitness ekipmanları ya da ürünlerini Pt Form’undan işaretleyebilirsin. Bunlardan hiçbiri yok ise sakın endişelenme kendi vücut ağırlığınla size özel hazırlayacağımız programlarımızdan faydalanabilirsin. Bu ekipmanları en iyi şekilde kullanıp maksimum seviyede sonuç alacağınız şekilde antrenman programınızı uygulamaya hazır olun!

EĞİTMEN EŞLİĞİNDE SORU & CEVAP

12 Hafta boyunca öğrencilerimizin merak ettiği ve aklına takılan soruların güncel olarak cevaplanır. Normal üyelikte soru hakkı haftada 2 olmak üzere ayda 8 dir, vip de ise haftada 6 soru sorma hakkı olmak üzere ayda 24 adettir.

SHREDDED BROTHERS

SOSYAL MEDYA

taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel