Spora başlamadan önceki halim 106 kiloydum ve 15 yaşındaydım sonra shredded brothers kanalını gördüm ve motive kaynağım oldu spora başladım 3 ayda 35 kilo vererek başardım ve şuan 17 yaşındayım ve 75 kiloyum sayenizde seneye yarışmaya çıkıcam çok teşekkür ederim.

Devamı

Murat G.

2014 aralıkta başladım bu spora 7 8 ay gittim yarım yumalak belki istemeyerek gittiğim zamanlarda oldu. 2015 Aralıkta geri dönüş yaptım ama istekliydim sonra bir bakmışsın uzun bir zaman geçmiş ve adam akıllı antrenman yapmaya başladım o tarihten beri ve Allah sağlık verirse ölünceye kadar bu sporu asla bırakmayı düşünmüyorum. Bir nevi sevgilim oldu 🙂 Fotoğrafım son bulk halim. Bu arada sizi severek izliyorum yolunuz açık olsun.

Devamı

Batuhan Kaplan

Sınav zamanında aldığım 20 kiloyu istediğim şekilde verdim . Motivasyon videolarınızla spora devam Shreddedfamily

Devamı

Volkan Ak

Yaklaşık olarak 8 ayda kas kütlemle birlikte 52 kilodan 63 kiloya çıktım.Teşekkürler Shredded Family.Siz number one sınız.

Devamı

Fatih Arslan

2 seneye yakın bu sporu yapıyorum yaşım 17 bu spora başladığımdan beri sizi severek takip ediyorum izinizden devam abi hedeflerim büyük yarışmaya katılmak istiyorum.

Devamı

Huseyincan Aras

22 aydır bu sporla ilgileniyorum
3 senedir takip ediyorum sizi salon öncesi motivasyonumsunuz 🙂

Devamı

Hasan Can Yılmaz

Ben spora tam 1.70 88 kilo başladım 1.5 ay gibi kısa bir süre içerisinde 16.5 kilo verip 71.5 kg ye düştüm sonrasında ise kasla kilo aldım şuan boyum 1.77 kilo 79.

Devamı

Ali Binboga

Büyük bir hevesle başladım fitnessa hala da devam ediyor hevesim. 1yıl oldu başladığımda 55 kiloydum şuan 70kiloyum hedefim 80 inşallah

Devamı

Berkay Kapcak

Öncelikle merhabalar bende shreddedbrothers ailesine üyeyim vede reco ve resul gibi erzurumluyum hayat zayıf olmak için çok kısa deilmi sizcede bu spor öyle bişeyki insanı manevi anlamda güçlendiriyor ve gerçeklere yakın kılıyor bu hayatta tek bi yarış içindeyiz oda kendimizle bizi kimse ilgilendirmez !!!!

Devamı

Emirhan Polat

Sadece hayal edip peşinden koştum…

Devamı

Murat Cigdemcicegi

135 kilodan 85 kiloya tam 1 bucuk senelik yolculuk…

Devamı

Devrim Oncal

18 yaşında fıtnessa başladım sürekli düzenli olarak sporumu yapıyorum koşumu yapıyorum 2 senedir kendi çapımda geliştiğimi düşünüyorum bu aralar sizlerin sayesinde 3 tane TÜRKÜN Gücü bizlere güç veriyor motivasyon kaynağısınız.

Devamı

Okan