BAC (Before After Challenge) NEDİR ?

Before After Challenge’ ın kurucusu ve öncüsü olan Shredded Brothers tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Before After Challenge yarışması belirtilen tarihlerde düzenlenen en iyi değişimi yakalayan yarışmacılara sürpriz ödüllerin dağıtıldığı bir yarışmadır. Belirtilen tarihler arasında 12 HAFTALIK UZAKTAN EĞİTİM alınarak bu eşi benzeri olmayan vücut geliştirme yarışmamıza sizlerde katılabilirsiniz.

BAC’ E NASIL KATILIRIM ?

‘’12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket’’ satın alındıktan sonra mutlaka fotoğraf çekilirken elinizde size verdiğimiz ‘’KOD’’ ‘’BAC SB 2020’’ ile o günün tarihinin ve "BAC'e katılmak istiyorum" yazılı kağıt PT FORM’una eklenmelidir. Kayıt olduktan sonra BAC Start tarihini biz size vereceğiz. 1 aylık kayıt döneminde programlarınızı hazırlayacağız, herkesle aynı anda programlarınızı BAC Start tarihinde kullanıma açacağız.

BAC’ E KATILMAK İSTİYORUM YAŞ SINIRI NEDİR ?

Yarışmamıza katılmak için Kadın/Erkek 15 yaş ve üzeri olmanız gerekmektedir.

BAC’E KADINLAR DA KATILABİLİR Mİ ?

BAC’ e kadın öğrencilerimizde katılabilir.

BAC YARIŞMASI KADIN/ERKEK FARKLI MI OLACAK ?

Yarışmamız Kadın/Erkek ayrı olmayacaktır. Oylamalar en iyi vücut değişimi yapan Kadın/Erkek farketmeksizin ‘’SHREDDED BROTHERS’’ tarafından yapılacaktır.

12 HAFTALIK EVDE ANTRENMAN ( EV ) PROGRAMI İLE BAC’E KATILABİLİR MİYİM ?

Hayır sadece 12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket ile katılabilirsiniz.

12 HAFTALIK EVDE ANTRENMAN ( EV ) PROGRAMI SATIN ALDIM BAC’E KATILMAK İSTİYORUM ?

Mevcut olan indirimden faydalanıp, 12 Haftalık Evde Antrenman Programı satın alabilirsiniz, fakat BAC’e yalnızca 12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket ile katılabilirsiniz. Dilerseniz 12 HAFTALIK EVDE ANTRENMAN programınızı dondurabilir. 12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket satın alarak BAC’e katılabilirsiniz. BAC bittikten sonra istediğiniz zaman 12 Haftalık Evde Antrenman Programınızı kullanıma açabilirsiniz.

YURT DIŞINDAN BAC’E KATILABİLİRMİYİM ?

Dünyanın her yerinden eğitim paketlerimizi kullanan öğrencilerimiz var. BAC yarışmamıza Yurtdışından katılabilirsiniz.

YURT İÇİNDEN KATILDIM BAC’İ KAZANIRSAM ÖDÜLLERİMİ NASIL TESLİM ALACAĞIM ?

Türkiyenin neresinden katılırsanız katılın, kazanan öğrencilerimiz büyük ödülü kazandığı takdirde uçak biletleri, konaklamaları tarafımızdan karşılanacaktır.

ESKİ BAC’E KATILANLARIN YAPMASI GEREKENLER NELERDİR ?

BAC’ e katılıp ödül kazanmayan herkes tekrardan BAC’ e katılabilir.

SPOR GEÇMİŞİM YOK BAC’E KATILABİLİRMİYİM ?

Merak etmeyin, bizler sizler için hedefleriniz doğrultusunda programlarınzı seviyelerinize göre hazırlıyoruz. BAC’de en kaslı değil 12 Haftalık süreçte en iyi değişimi yapan kazanacaktır. Burada kaybeden asla olmayacak, üç ay sürecin sonunda inanılmaz vücut değişimi yapmış olacaksınız ve hayalini kurduğunuz vücudun sahibi olacaksınız.

BAC BAŞLAMADAN ÖNCE 12 HAFTALIK UZAKTAN EĞİTİM FULL PAKET’ PROGRAM SATIN ALDIM BAC’E KATILABİLİRMİYİM ?

BAC başlamadan önce program alan öğrencilerimizin program hakları kaybolmaz. BAC’e katılmak için indirimden faydalanıp tekrardan ’’12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket’’ satın almak zorundadır. Geri kalan program haklarını BAC bittikten sonra da kullanabilir.

YARIŞMANIN KAZANANLARI NASIL BELİRLENECEK ?

12 Haftanın sonunda gönderdiğiniz fotoğraflar panele yüklendikten sonra ‘’SHREDDED BROTHERS’’ tarafından ön eleme, yarı final ve final olmak üzere bizler tarafından en iyi vücut değişimi yapan ilk 5 öğrencimiz BAC kazananı olacaktır.

BAC NE KADAR SÜRECEK ?

12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket’iniz bitene kadar, BAC yarışmamız üç ay sürecektir.

SATIN ALDIĞIM VEYA ALACAĞIM PROGRAMI DONDURABİLİR MİYİM ?

İndirimden faydalanıp veya normal satın aldığınız programınıza dilediğiniz zaman başlayıp, süreç devam ederken, bize panelde SORU&CEVAP bölümünden bildirmeniz durumunda programı dondurabilir ve istediğiniz zaman tekrar başlatabilirsiniz.

BÜYÜK ÖDÜL

Bugüne kadarki bildiğiniz tüm yarışmaları unutun. Bizim düzenlediğimiz bu yarışmada sporcuya değer vermek önceliğimiz olmuştur. Tüm öğrencilerimizin 12 hafta boyunca kadın/erkek hazırlanarak ve sonunda en iyi değişime uğrayan 5 öğrencimize büyük ödüllerin dağıtıldığı Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük para ödüllü vücut değişim yarışmasıdır.

 

 

 

7 TEMMUZ - 8 AĞUSTOS tarihleri arasında 12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket satın alınmaıdır.

Yukarıdaki görselde olduğu gibi 5 farklı açıdan before fotoğrafı çekilip PT Formu'na eklenmelidir. 3. ayın sonunda after fotoğrafları çekilip sisteme yüklenmelidir.

Fotoğraf çekilirken elinizde size verdiğimiz ‘’KOD’’ ‘’BAC SB 2020’’ ile o günün tarihinin ve "BAC'e katılmak istiyorum" yazılı kağıt PT FORM’una eklenmelidir. Kayıt olduktan sonra BAC Start tarihini biz size vereceğiz. 1 aylık kayıt döneminde programlarınızı hazırlayacağız, herkesle aynı anda programlarınızı BAC Start tarihinde kullanıma açacağız.

12 Haftalık Uzaktan Eğitim Full Paket satın alındıktan sonra PT Formu'na "BAC'e katılmak istiyorum." yazılmalıdır.

NEDEN BAC YARIŞMASI ?

TÜRKİYE’ de gelmiş geçmiş en büyük vücut değişim yarışması olan Before After Challenge’ a neden katılmalısın. Çünkü bu yarışma hayalini kurduğun fiziğe ulaşmanı ve diğer yarışmacılarla rekabet içerisinde olacağından, normalde sahip olamayacağın motivasyonu sana kazandıracak. Bir diğer avantajı ise disiplin, bu yarışma aracılığı ile hem spor disiplinine sahip olacaksın hem de düzenli ve sağlıklı yaşam için ilk adımı atmış olacaksın. Bunlar büyük ödüle gelmeden önce sahip olacaklarınız. Bu yolculuk çok zorlu ve meşakkatli bir süreç olup sonunda hayalini kurduğun vücut değişimine sahip olabilmen için sizleri hem bu sporu sevdirmek hem de yarışma ortamında kendinizle savaşmanızı, sınırlarınızı zorlayabileceğiniz ve neler başarabileceğinizi görmenizi sağlayacak bir organizasyondur. Katılmak için tıklayın.

ESKİ KAZANANLAR BAC'i YORUMLUYOR!

Ben, Hamza YENİYOL. BAC yarışmasında 1. oldum. Bu süreçte 1. Olmayı hedefleyen arkadaşlar sizleri zorlu bir 12 hafta bekliyor. Beslenmesiyle, antrenmanıyla gerçekten yorucu ve zor bir süreç. Çok çalışmalı ve çok çabalamalısınız, eğer gerçekten beslenme planınıza ve antrenman programınıza sadık kalırsanız harika sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. Antrenmanlarınızı çok sert yapmanız gelişiminizi hızlandıracaktır. Devamlılığı sağlamak zor, ciddi bir motivasyon gerektiriyor. Dinlenme günlerinize çok ama çok önem vermelisiniz size vereceğim tavsiye bunlardır. 

Herkese merhaba, ben Berkan AKGÜL. BAC yarışmasında 2. oldum. Sizlere BAC yarışma sürecimden bahsedeceğim. BAC yarışmasına katılmadan önce fitness ile ilgileniyordum, bir türlü istediğim sonuca ulaşamıyordum. BAC’ e katıldıktan sonra Shredded Brothers’ın verdiği Beslenme ve Antrenman programı sayesinde çok kısa bir sürede çok iyi bir gelişim elde ettim. Beslenmenin bu sporda ne kadar önemli olduğunu anladım. Bu yüzden Shredded Brothers ekibine çok teşekkür ederim, bu imkanı sağladıkları için. Gelecek yarışmacılara tavsiyem; Asla pes etmemeleri, verilen programlara harfiyen uymaları gerekmektedir. Bunu yapan kişiler mutlaka yarışmayı kazanacaktır.

Merhaba arkadaşlar ben, Furkan BALTACIOĞLU Shredded Brothers’ın Before After Challengeyarışmasında 3. Oldum. 12 haftalık bir sürece girmiştim. Bu süreç benim için gerçekten çok faydalı bir süreç oldu. İlk defa böyle yağ oranımı en aza indirmeye çalıştığım en iyi formuma ulaştım Shredded Brothers sayesinde. Yeni BAC’e katılacak arkadaşlara hemen katılmalarını tavsiye ederim. O BAC yarışmasındaki heyecanı, tutkuyu ve efsane değişiminizi yaşamanızı dilerim. Herkse bol şans.

ÖĞRENCİ DEĞİŞİMLERİ

BAC’ e Nasıl Katılırım ?

 • BAC’e katılmak isteyen yarışmacılar 12 HAFTALIK FULL EĞİTİM PAKET’i satın aldıktan sonra karşılarına çıkan formdaki not kısmına mutlaka ‘’BAC’E KATILMAK İSTİYORUM’’ yazmak zorundadır.
 • Fotoğraflarda günün tarihi ve ‘’BAC’E KATILMAK İSTİYORUM’’ yazılı kağıt olmalıdır.
 • Önden, yandan, arkadan, önden double biceps, arkadan double biceps ile 5 farklı poz çekilerek pt formuna eklenmelidir.
 • Yarışma 3 ay boyunca devam eder.
 • 15 yaş ve üzeri kişiler programlarımızdan yararlanabilir.
 • Belirteceğimiz tarihler arasında 12 haftalık full paket uzaktan eğitim alınarak isteğe göre katılabileceğiniz bir yarışmadır.
 • Belirtilen tarihlerin öncesinde veya sonrasında program alanlar BAC’ e katılamazlar.
 • Alınması gereken program antrenman ve beslenme programının içerisinde bulunduğu FULL PAKET uzaktan eğitim programımızdır.
 • Sadece antrenman veya sadece beslenme programı alanlar BAC ’e katılamaz.
 • BAC’e Kadın öğrencilerimizde katılabilir.
 • BAC’ e katılmak istemeyenler normal eğitime katılmak için indirimden yararlanıp programları satın alıp eğitimlerine devam edebilir.
 • BAC indiriminden yararlanıp normal programınıza daha sonra da başlayabilirsiniz.
 • PT formuna “BEN BEFORE AFTER CHALENGE’A KATILMAK İSTİYORUM” notunu yazarak bu notu elinde tutup resim çektirmek zorunludur, elinde yazılı not olmayanlar ve katılma isteğini notta belirtmeyenler katılım gösteremezler. Sorumluluk bu noktada sizdedir.
 • Resimler siz değil bir başkası tarafından çekilmeli ve doğal poz verilmelidir, kendinizi resimlerde kasmayınız. PT formuna önden yandan ve arkadan olmak üzere 3 adet resim KESİNLİKLE konulması şarttır.
 • Yarışma sonrasında aynı şekilde pozlar istenecektir, resimleri istenen şekilde koymayanlar yarışmadan diskalifiye edilecektir.

 

SHREDDED BROTHERS

SOSYAL MEDYA

taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel