22 ŞUBAT 2020

SB İnteraktif Uzaktan Eğitim

5196

UZAKTAN EĞİTİM NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Uzaktan Eğitim sayesinde hedefiniz ve fiziksel özellikleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan programlar dahilinde çalışarak, gün içerisinde aklınıza takılan sorularınızı panel üzerinden danışabileceğiniz özel çalışma sistemidir.

 • Uzaktan eğitim sitemi kişinin fiziksel özellikleri, spor geçmişi, hedefleri ve istekleri doğrultusunda hazırlanıp üyelik hesabınıza programların gönderildiği 12 haftalık bir sistemdir.
 • Programlar 1 aylık olarak gönderilip her ay değiştirilmektedir, bunun için ise programınız bitmeden 2 veya 3 gün önce panelden PT Formu doldurmanız yeterlidir.
 • Uzaktan eğitim paketleri minimum 3 ay olarak satılmaktadır. 1 veya 2 aylık programların satışı maalesef yoktur.
 • Uzaktan eğitim paketleri antrenman, beslenme veya her ikisinin de içerisinde bulunduğu Full Paket olarak satılmaktadır.
 • Bir diğer paket olan evde antrenman paketi ise ayrı satılmaktadır, kişiye özel değildir, standarttır ve bir kez atılmaktadır aylık olarak değişmemektedir.
 • Sadece antrenman programı 3 aylıktır.
 • İletişim panel üzerinden yapılmaktadır.
 • Antrenman programı içeriğinde bulunan hareketler video desteklidir ve alternatifler sürekli olarak sunulmaktadır, bunun için panelden irtibata geçmeniz yeterlidir.
 • İçeriğinde beslenme programı olan paketler için alternatif besinlerde bilgi resmi olarak çeşitli soruların cevaplarıyla atılmaktadır. Öğrenciler bu besinlere bakarak alternatif seçebilir ve değerlerini uydurarak programlarını çeşitlendirebilirler.
 • Paket almak için www.shreddedbrothers.com sitesini ziyaret ederek KADIN/ERKEK programlar kısmını inceleyebilir ve size uygun olan seçeceği satın alabilirsiniz.
 • Satın alma işlemi yaptıktan sonra karşınıza çıkan PT Formunu dikkatlice doldurup göndermeniz gerekmektedir doldurduğunuz forma fotoğraflarınızı eklemeniz önemle rica olunur. Form sisteme geldikten sonra 48 saat içerisinde tarafınıza mail ile bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.
 • İndirim zamanı yoğunluğa bağlı olarak program atılım süresi 7 güne kadar uzayabilir.
 • Programlar ile merak ettiğiniz ve karar verememeniz durumunda ise info@shreddedbrothers.com adresine mail atabilirsiniz, bu adreste sadece ve sadece programlar ile ilgili sorulara cevap verilmektedir.
 • Paketler hakkında çeşitli bilgiler ve kampanyalardan haberdar olmak için ise 25resul ve 25recoo adlı Instagram sayfalarımızı takip etmeniz önerilmektedir.

UZAKTAN EĞİTİM NASIL İŞLİYOR ?

Öncelikle Programlar sayfamızdan uzaktan eğitim paketlerinden kendinize uygun olanı belirlemelisiniz. Karar veremezseniz paket belirleme konusunda sitemizde aktif bulunan satış temsilcisinden destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz paketin ödemesini yaptıktan sonra panelden “PT Formu”‘na yönlendirecek. Yönlendirilen sayfada sağlık bilgilerinizi ve hedefinizi eksiksiz bir şekilde doldurarak, yine aynı sayfadan fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Vereceğiniz cevaplar ve göndereceğiniz fotoğraflar (mevcut fiziksel durumunuz) doğrultusunda programlarınız 48 saat içerisinde hazırlandıktan sonra e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Programlar hakkında aklınıza takılanları panel üzerinden kolayca danışabileceksiniz. Ayrıca haftalık olarak belirli periyotlarla çeşitli bloglar, diyete uygun yemek ve tatlı tarifleri, egzersiz ve motivasyon videoları paylaşılacaktır.

NEDEN UZAKTAN EĞİTİMİ TERCİH ETMELİYİM?

Daha önce spor geçmişiniz yok ise ve gittiğiniz spor salonundaki antrenörlerden beklediğiniz ilgiyi göremiyorsanız uzaktan eğitim tam size göre. Profesyonel destek ve devamlı iletişim halinde olarak uygulanan uzaktan eğitim sisteminde programlar sportif hedefiniz, sosyal yaşantınız, sağlık durumunuz, fiziksel özellikleriniz dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

NEDEN UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI SATIN ALMALIYIM?

Egzersiz yapmak sağlığınız için faydalıdır. Günümüzde maalesef oturarak çalışmanın yaygınlığı ile günlük hayattaki yoğun temponun getirdiği hareketsizlik, çeşitli sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Yanlış oturuş pozisyonu ve egzersiz yapmayan hareketsiz vücutlar sebebiyle duruş bozuklukları hemen hemen herkeste görülmektedir. Duruştaki bu bozukluklar, önüne geçilmezse ilerleyebilmekte ve daha ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Tüm bunları engellemek ve daha sağlıklı bir yaşam için, doğru egzersizleri doğru şekilde yaparak fayda görmeye hemen başlayabilirsiniz.

Burada çok önemli bir nokta, sağlığınız için iyi bir şey yapayım derken bilinçsizce başlayacağınız egzersizler ile sağlığınıza zarar vermemek için dikkatli olmanız gerektiğidir. Bilinçsiz şekilde yapılan egzersizler size sağlık faydaları sağlamayacağı gibi, hali hazırda bulunan sağlık problemleriniz varsa bunların kötüleşmesine yol açabilir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve bir profesyonelden destek almalısınız. İyi bir antrenörün önderliğinde çalıştığınızda, sağlık açısından riskleri azaltırken; hedefinize giden yolu da kısaltmış ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Bu noktada uzaktan eğitim fitness programları en iyi yardımcınız olabilir. Bu programlar size antrenmanınız için gerekli tüm bilgileri yazılı ve video görsel destekli olarak sunulurken, bizimle de sıkı bir bağ içinde olmanızı sağlar. Yapacağınız her egzersiz, size uygunluğu açısından değerlendirilmiştir. Fiziksel hedefleriniz için çalıştığınız süreç boyunca aklınıza birçok soru gelebilir. Bizler sorularınızla ilgili sizi aydınlatırken, kendinizi yalnız ve kaybolmuş hissetmenize izin vermemekle birlikte, sizi hedeflerinize ulaşmanız için motive ediyoruz. Üstelik uzaktan eğitim fitness programları, birebir özel derslere göre ciddi bir fiyat avantajı sağlamaktadır.

Unutmayın, en zor olan ilk adımı atmaktır. Siz bu adımı attıktan sonra, yolda kalmaya devam etmeniz için gerekli tüm bilgileri sizlere sunacağımızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Potansiyelinizin en üstünü kullanabilmek için harekete geçmelisiniz. Sen istemediğin sürece kimse seni değiştiremez. Sahip olmak istediğin vücut artık çok uzakta değil. Yapman gereken senin için hazırlayacağımız beslenme ve antrenman programını eksiksiz bir şekilde yapıp değişimi başlatmak olacaktır.

UZAKTAN EĞİTİM PAKETLERİMİZDE SİZLERİ NELER BEKLİYOR?

Uzaktan eğitim programlarımız Kadın/Erkek ve tüm spor branşları için geçerli olup hedeflerinize uygun olarak size özel hazırlanmış antrenman ve beslenme programlarıyla birlikte hedeflerinize ulaşabilir, hayalinizdeki vücuda sahip olabilirsiniz.

Uzaktan eğitim sistemiyle egzersizlerinizi en doğru şekilde yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm teknik donanımı düşünerek hazırlanan eğitim sistemimize sitemizden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Uzaktan eğitim paketlerimizi sitemiz ana sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz. 

Satın alacağınız paketinize göre size özel programları 16 yıllık tecrübelerimizin bize verdiği bilgi birikimiyle siz değerli öğrencilerimize bunu aşılamaktır. Başarı hikayeleri bölümünde bulunan öğrencilerimizin değişimlerine göz atabilirsiniz. 

Programınız hazırlanırken kişisel hedefleriniz, şuan ki fiziksel durumunuz, sağlık geçmişiniz, vücut ölçüleriniz ve başka parametreler kullanılarak tamamen size özel bir çalışma yapılır. Tüm programınız, egzersizlerin video gösterimi ve yazılı açıklamalarını içerir. Set – tekrar detayları ve bilmeniz gereken tüm önemli noktalarla web sitemizde oluşturduğunuz üye hesabınıza yüklenir. Buradan süreç boyunca programınızı takip edebilir, bize mesaj gönderebilir ve sitemizde bulunan Soru- Cevap paneli üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Programlarımızdan hangi paketi seçerseniz seçin programlarınız hazırlanırken eksik bölgelerinize ve hedeflerinize uygun hazırlamak için programı aldıktan hemen sonra eğitimimize başlamak istediğiniz tarihi belirterek ister hemen ister daha sonra uzaktan eğitim programımıza katılabilirsiniz. ‘’PT Form’’ panelinden sizden istediğimiz bilgileri (Spor geçmişi, haftada kaç gün spor yapıyorsunuz, herhangi bir sağlık sorununuz var mı, kısa ve uzun vadedeki hedefleriniz nelerdir) gibi soruları yanıtlamanızı ve farklı pozlardan çekilmiş, vücudunuzun güncel halini gösteren fotoğraflarınızı sitemize yüklemenizi istiyoruz. Bu bilgiler alacağınız uzaktan eğitim paketin de sizlere özel hazırlayacağımız antrenman programı, kişiye özel beslenme, kardiyo planı ve besin takviyesi düzenlerini planlamada çok önemli. 

Ayrıca antrenman programlarınız video destekli olup programınızdaki hareketleri araştırmadan kolaylıkla yapabileceksiniz isterseniz ‘’pdf’’ olarak da telefon, tablet veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Düzenli olarak durum analiziniz güncel fotoğrafınızı PT formunuza yükleyerek kontrolleriniz yapılıyor. Hem sizin vücut tipinize göre hem de sizlerin kendiniz de eksik olarak gördüğünüz bölgelerinize yoğunlaşarak yol kat ediyoruz. Eksik yönlerinize göre uygulayacağınız beslenme ve antrenman programlarını ayrıca takviye edici supplement kullanmanız hususunda tavsiye de veriyoruz.

Aklınıza takılanları, programlarla ilgili sorularınızı bize panelimiz üzerindeki ‘’Soru Cevap Panelinden’’ sorabilirsiniz en kısa zamanda geri dönüş yapıyoruz. Dikkat ettiğimiz en önemli kısım antrenmanlara giderken veya sonrasında kafanızda en ufak bir soru işareti bırakmamak. Programlarla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bizlere panel üzerinden kolayca sorabilirsiniz. Daha önce öğrencilerimiz tarafından merak edilen ve sıkça karşılaştığımız soruların cevaplarını ‘’Soru-Cevap’’ panelinden görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca duyurular kısmından tüm öğrencilerimizle sürekli iletişim halindeyiz.

12 HAFTALIK KADIN/ERKEK UZAKTAN EĞİTİM PAKET İÇERİĞİ

12 Haftalık Kadın/Erkek antrenman programından örnek sayfayı aşağıda görebilirsiniz.

12 Haftalık Kadın/Erkek beslenme programından örnek sayfayı aşağıda görebilirsiniz.

 • DETAYLI ANTRENMAN PROGRAMI

Yaşam şeklinize göre belirtilen beslenme ve antrenman programı.

 • VİDEO DESTEKLİ ANTRENMAN REÇETESİ

Hareketleri doğru teknikle yapabilmek için video destekli egzersiz programı.

 • ÖZEL BESLENME PROGRAMI

Antrenman programından maksimum sonucu almanız için, sizlerin tüketebileceği besinler öğrenilerek size özel olarak hazırlayacağımız beslenme programı.

 • DETAYLI BESLENME PROGRAMI

Kişiye özel hazırlanmış günlük almanız gereken kalori, protein, karbonhidrat ve yağ miktarı hesaplanarak sunulur.

 • DÜZENLİ BESLENME PROGRAMI

Düzenli olarak her ay göndereceğiniz fotoğrafınıza bağlı güncel formunuza göre programınız yenilenir.

 • KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Haftada kaç gün antrenman yapmak istiyorsanız isteğe bağlı olarak yazılır.

 • ETKİLİ KARIN ANTRENMANI

En etkili karın egzersizleri.

 • KARDİYO ANTRENMANI

Vücudunuza göre en etkili sonucu vermeye bağlı olarak programınıza eklenir.

 • SUPPLEMENT PROGRAMI

Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.

 • DURUM ANALİZİ

2 Haftada tekrarlanan durum kontrolü.

 • SORU – CEVAP

Program süresi boyunca öğrencimizin merak ettiği ve aklına takılan soruların güncel olarak cevaplanması.

 • MOBILE UYUMLU

Mobil olarak veya bilgisayarla uyumlu panel sistemi. Kolay şekilde sorularınızı iletme ve cevaplama.

BESLENME PROGRAMI PAKET İÇERİĞİ

12 Haftalık Kadın/Erkek beslenme programından örnek sayfayı aşağıda görebilirsiniz.

 • DETAYLI BESLENME PROGRAMI

Vücut tipiniz, günlük yaşam şekliniz ve hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş detaylı beslenme programı.

 • KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Kas yapımı ve yağ yakımı için özel beslenme programları ( Örneğin; Bayanlar için yağ oranını azaltmak ve sıkılaşmak)

 • ÖZEL BESLENME PROGRAMI

Kalori macro hesabı yapılarak, günlük almanız gereken protein, karbonhidrat ve yağ miktarı hesaplanır ve en hızlı şekilde mükemmel sonuca ulaşmanız sağlanır.

 • MAKRO BESİN ANALİZİ

En iyi sonuçları almanız için, mevcut vücut istatistiklerinize bağlı olarak sizi hedefinize ulaştıracak şekilde, makro besinler ile menüleriniz hazırlanır.

 • ALTERNATİF BESİN ÖNERİLERİ

Sevmediğiniz besinleri bildirmeniz halinde, alternatif besin önerilir.

 • DÜZENLİ BESLENME PROGRAMI

Aylık olarak göndereceğiniz fotoğraflarınız ile her ay, sizi hedefinize daha fazla yaklaştıracak şekilde beslenme programınız yenilenir.

 • SUPPLEMENT PROGRAMI

Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.

ANTRENMAN PROGRAMI PAKET İÇERİĞİ

12 Haftalık Kadın/Erkek antrenman programından örnek sayfayı aşağıda görebilirsiniz.

 • DETAYLI ANTREMAN PROGRAMI

Vücut tipiniz, günlük yaşam şekliniz ve hedeflerinize göre kişiselleştirilmiş detaylı antrenman programı.

 • VİDEO DESTEKLİ ANTRENMAN REÇETESİ

Hareketleri doğru teknikle yapabilmek için video destekli egzersiz programı.

 • KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

Haftada kaç gün antrenman yapıyorsanız ya da yapmak istiyorsanız, ona yönelik program hazırlanır.

 • ETKİLİ KARIN ANTREMANI

En iyi sonucu almak için geliştirilmiş etkili karın kası antrenmanı ( tekrar, dinlenme, set ) düzenlenir.

 • KİŞİYE ÖZEL PROGRAM

En mükemmel sonucu almanız için, en iyi set sayısı, en etkili egzersiz, tekrar ve en iyi dinlenme süreleri hesaplanır. Bu sayede dayanıklılığınızın ve kuvvetinizin artması sağlanır.

 • KARDİYO ANTREMANI

Hedefinize göre en etkili kardiyo egzersizleri belirlenerek programınıza eklenir.

 • SUPPLEMENT PROGRAMI

Kullanacaksanız, ücretsiz olarak ek besin (supplement) kullanımı, kombinasyonları ve kullanım zamanlaması konusunda bilgi verilir.

EVDE ANTRENMAN PROGRAMI PAKET İÇERİĞİ

 • EVDE UYGULAMA ÖZELLİĞİ

Evde uygulayabileceğiniz 4 günlük antrenman programı. 30 farklı hareket sayesinde çalışmayan kas grubunuz kalmasın!

 • HER YERDEN ULAŞILABİLİRLİK

Defalarca üzerinden geçilerek hazırlanmış resimli anlatım içeren egzersizler ve set sayılarını gösteren ebook (Tablet, Telefon ve Bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.)

 • RESİMLİ ANLATIM

Hareketleri doğru teknikle yapabilmeniz için resimli anlatım

 • ETKİLİ KARIN ANTREMANI

Antrenman sonrası uygulayabileceğiniz ve etkili sonuç alacağınız karın kası programı.

 

Saygı ve Sevgiler

Team Shredded Brothers

PAYLAŞ
taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel