12 HAZIRAN 2020

Huzurlu Bir Uyku İçin Kedi Otu

16343

Kedi otu Uykusuzluğa ve Sinire İyi Geliyor. Antik çağlardan bu yana geceleri yaşanan uykusuzluk problemleri için kullanılmış. Kedi otunun birçok faydası bulunuyor. Şifalı bitkilerin başında gelen kedi otu, fiziksel rahatsızlıklar kadar ruhsal hastalıklara da iyi gelmektedir. Bağırsaklara oldukça faydalı olan kedi otu, sinir-stres durumlarında da oldukça etkilidir.

KEDİ OTUNUN FAYDALARI

  • Sinirsel hastalıklarınız varsa ve gün içerisinde rahatlamaya, gevşemeye ihtiyacınız varsa kedi otu kullanmalısınız.
  • Sık sık uyanma ve hafif uyuma, huzursuzluk ve sinirsel nedenlerle uyuyamamaya karşı kullanılır.
  • Kedi otu Kramp ve Sancılara Şifa Oluyor; Spazm çözücü olan kediotu, özellikle kadınlarda aybaşında meydana gelen sancılara meydan okuyarak, sancının azalmasını ve vücudun rahatlamasını sağlıyor. Aynı zamanda bağırsaklardan kaynaklanan ani sancılanmaları da kedi otu çözüyor. Aniden başlayan kramplarınızı ve sancılarınızı bu şekilde sonlandırabilirsiniz.
  • Kalp Krizi Riskini Önlüyor; Kedi otu kalp krizi risklerinin önüne geçiyor. Sinirle başlayan göğüs ağrıları ve kalp ağrılarına önlem olarak kedi otu kullanabilirsiniz.
  • Migren ve Baş Ağrınız Varsa Kedi Otu Kullanın; Kedi otu göz bozukluklarından dolayı oluşan baş ağrılarına ve migren ağrılarına şifa olmaktadır. Eğer baş ağrınız gerginlikten dolayı meydana geldiyse gerginliğinizi alarak sizi gevşetir ve baş ağrınızı keser.
  • Vücudun gaz nedeniyle şişmesi ve gaz çıkaramama durumunda kedi otu kullanırsanız rahatlıkla vücudunuzdan gazı atabilirsiniz. Bunun için asitli içecekler kullanmak yerine kedi otunu tercih etmelisiniz. Bu şekilde gaz oluşumunu da engellemiş olursunuz.

Kedi otu bitkisinden 1 çay kaşığı kaynamış suya ekleyip 10 dakika süresince demlendikten sonra içebilirsiniz.

 

Saygı ve sevgiler,

Team Shredded Brothers

 

PAYLAŞ
taksitli alışveriş görsel
ödeme seçenekleri görsel