* Uzaktan eğitim sitemi kişinin fiziksel özellikleri, spor geçmişi , hedefleri ve istekleri doğrultusunda hazırlanıp mail üzerinden gönderilen 12 haftalık bir sistemdir.
* Programlar 1 aylık olarak gönderilip her ay değiştirilmektedir , bunun için ise programların gönderildiği maile programınız bitmeden 2 veya 3 gün önce mail atıp bildirmeniz gerekmektedir.
* Uzaktan eğitim paketleri minimum 3 ay olarak satılmaktadır ,1 veya 2 aylık programların satışı maalesef yoktur.
* Uzaktan eğitim paketleri antrenman , beslenme veya her ikisininde içerisinde bulunduğu full paket olarak satılmaktadır.

* Bir diğer paket olan evde antrenman paketi ise ayrı satılmaktadır , kişiye özel değildir , standarttır ve bir kez atılmaktadır aylık olarak değişmemektedir.
* Sadece antrenman programı 3 aylıktır.
* İletişim, programların atıldığı mail üzerinden yapılmaktadır ve programı alan kişiye iletişim kuralları mail ile birlikte gönderilmektedir.
* Antrenman programı içeriğinde bulunan hareketlere alternatifler sürekli olarak sunulmaktadır, bunun için mail kurallarına bağlı kalınarak soru yöneltilmesi yeterli olacaktır. İçeriğinde beslenme programı olan paketler için alternatif besinlerde bilgi resmi olarak çeşitli soruların cevaplarıyla atılmaktadır. Öğrenciler bu besinlere bakarak alternatif seçebilir ve değerlerini uydurarak programlarını çeşitlendirebilirler.
* Whatsapp desteğini elde etmek için öncelikle antrenman ve beslenmenin birlikte olduğu full paketi almalısınız ve daha sonra isteğe bağlı olarak ek ücret dahilinde paketinize ekleyebilirsiniz.
* WhatsApp desteği alanlara mail üzerinden programlarıyla beraber dönüş sağlanacaktır.
* Paket almak için www.shreddedbrothers.com sitesini ziyaret ederek programlar kısmını inceleyebilir ve size uygun olan seçenceği satın alabilirsiniz.
* Satın alma işlemi yaptıktan sonra karşınıza çıkan pt formunu dikkatlice doldurup göndermeniz gerekmektedir doldurduğunuz forma fotoğraflarınızı eklemeniz önemle rica olunur. Form sisteme geldikten sonra 48 saat içerisinde tarafınıza mail ile program gönderilmektedir. (İndirim zamanı yoğunluğa bağlı olarak program atılım süresi 7 güne kadar uzayabilir). Gönderilen programlar pdf formatındadır.
* Satın alma yapıldıktan sonra pt formunun karşınıza çıkmama durumunda ise iletişim@shreddedbrothers.com adresine bildirmeniz durumunda form atılacaktır.
* Programlar ile merak ettiğiniz ve karar verememeniz durumunda ise iletisim@shreddedbrothers.com adresine mail atabilirsiniz , bu adreste sadece ve sadece programlar ile ilgili sorulara cevap verilmektedir. Kişisel sorularınıza kesinlikle cevap verilmemektedir dikkatinize sunulur.
* Paketler hakkında çeşitli bilgiler ve kampanyalardan haberdar olmak için ise 25resul ve 25recoo adlı Instagram sayfalarımızı takip etmeniz önerilmektedir.